Perde Yıkama

Yıkamamıza gelen perdeleriniz öncelikle: Daha etkili bir temizlik için ilk olarak perdeleriniz rulolarından ayrılıyor. Derinlemesine bir temizlik için vakumlama sistemi ile perdenin yüzeyinde bulunan; Toz ve kir birikintilerinin çekilmesi sağlanıyor. Daha sonra perdelerinizi ortalama 35-40 dakika ilaçlı suda bekletip kirinin yumuşaması sağlanıyor. Suda bekletilen perdelerin lekelerine müdahele edilip; Stor perde yıkama makinası ile özenli bir şekilde yıkama işlemi gerçekleştiriliyor. Yıkanan perdelerinizi iyice duruladıktan sonra rulolarını takıp perdeleri tekrar kuruyoruz. Son aşama olarak ise temizlenen perdelerinizi paketleyip siz değerli müşterilerimize teslimatını sağlıyoruz.

Perde Yıkatacak Müşterilerimizin Dikkatine:

Perdelerinizi servis elemanlarımız gelmeden önce söküp hazırlamış olmanızı rica ederiz. Perdelerinizi servis elemanlarımız sökecek ise lütfen telefonda bilgi veriniz. COVİD-19'dan dolayı evlerden içeri girip perde sökmüyoruz. Perdelerinizde deformasyon,yırtık ve mekanizmalarında arıza varsa bilgisini veriniz.'

Aşağıdaki leke çıkartma kılavuzumuz size genel olarak bilgi vermektedir

Stor perdelerin ham maddesi akrilik,polyester,viskoz ve asetat olduğundan dolayı; Stor perdelerde %100 leke çıkarma garantisi verilmemektedir.